Často kladené otázky

1. Jsem diabetik. Mohu užívat Somras, který obsahuje med?

Pokud je Váš diabetes dobře kompenzovaný správně nastavenou léčbu léčbou, můžete Somras bez obav užívat. Pokud by přece jenom došlo k ovlivnění glykémie, snížte dávkování - ráno a večer pouze jednu čajovou lžíčku.

2. Užívám Warfarin. Je možné užívat současně Somras?

Ano. Studie prováděné s česnekem neprokázaly interakci s Warfarinem. Rovněž další přírodní složky Somras nejsou na seznamu látek, které se při léčbě Warfarinem nedopručují nedoporučují.
 
 
3. V zimních měsících mám opakovaně těžká nachlazení, která přejdou do zánětu průdušek. Beru proto opakovaně antibiotika. Může mi Somras pomoct?
 
Jednotlivé složky Somras přímo posilují obranyschopnost organismu. V Somras se jejich účinek sčítá. Proto má přípravek Somras velmi dobrý vliv na podporu imunity. Jeho užívání v podzimním a zimním chladném období je pro organismus velmi prospěšné.
 
4. Váš přípravek Somras jsem pravidelně užívala půl roku. Můj zdravotní stav se celkově velmi zlepšil. Nebyla jsem vůbec nemocná. Cítím se vitální a plná sil. Rozhodla jsem se zařadit Somras do svých pravidelných detoxikačních kůr. Někdy mám ale pocit nadouvání? Co to znamená a jak tomu mohu předejít, prosím Vás?
 
Somras je velice účinný prostředek, posiluje vitalitu a intenzitu práce orgánů trávícího systému. To bývá někdy doprovázeno pocitem nadouvání. Tomu lze předejít tak, že Somras budete užívat pouze ráno (večer již ne) a dávku zajíte syrovým ovocem dle Vaší volby.
 
5. Jsem po dvou infarktech a mám dva by-passy. Když se mi při užívání Somras rozpustí cholesterolové nánosy v srdečních cévách, nehrozí uvolnění v operovaných by-passů?
 
Rozhodně ne, by-passy jsou pevně našité na srdeční cévy. Právě pravidelným užíváním Somras jste na cestě nejlepší péče o srdce a cévy.
 
6. Jsem po infarktu a mám stent. Zajímalo by mě, když budu užívat Somras a on mi rozpustí cholesterolové pláty v srdečních cévách, zda mi nehrozní uvolnění stentu.
 
Nikoliv. Stent má svůj vnitřní pruživý, rozpínající se systém a pevně drží.Podobně jako u předcházejícího dotazu, i pro Vás bude pravidelné užívání Somras velmi správnou volbou pro stálou podporu normální kardiovaskulární funkce.
 
7. Bratr má 62 roků a před několika dny mu vyoperovali kardiostimulátor. Může mu Somras pomoci?
 
ANO. Kardiostimulátor se dává v případech selhávání srdeční činnosti buď celkovým opotřebováním srdce nebo z důvodu poruchy srdečního rytmu. Na obou uvedených příčinách se nemalou měrou podílí také nánosy cholestrolových usazenin v srdečních cévách. Kardiostimulátor vám zůstane, ale při užívání Somrasu bude vaše srdce zdravější, bude se vám lépe dýchat. Výsledkem bude lepší fyzická kondice a to vše povede ke zlepšení kvality vašeho života.